Kovovýroba Praha 4

Nabízíme kvalitní zakázkovou kovovýrobu nejenom pro zákazníky v Praze 4, ale i pro ostatní Pražáky a obyvatele středních Čech.

O firmě Pragoflorservis s.r.o.

Firma Pragoflorservis s.r.o. působí zejména v oblasti služeb. Jedním z odvětví, kterým se zabývá, je kovovýroba a zámečnictví. Kovovýroba zahájila svoji činnost v souvislosti se založením celé firmy již v roce 1991. Postupně se etablovala z firemní údržby, která měla na starost přes 8 000 m2 nemovitostí.

Svařování, vrtání, broušení, ohýbání, pájení a další služby

Tato, původně "údržba", vyrostla ve středisko poskytující služby, jako je svařování, vrtání, broušení, pájení, ohýbání, stříhání plechů atd. pro soukromé zákazníky i pro zákazníky přicházející z veřejného sektoru.

Zavolejte nám ihned na číslo 724 321 126
a požádejte o nezávaznou
cenovou nabídku zdarma.

100% kvalita a záruka

V oblasti zámečnictví a kovovýroby jsme od roku 1991 získali mnoho cenných zkušeností. Velkou péči věnujeme zejména kvalitě zpracování. Úspěchy vycházejí především ze znalostí, zkušeností a svědomité práce všech našich zaměstnanců.

Základním mottem pro naší práci zůstává spokojenost zákazníka.

Středisko kovovýroby se zabývá hlavně výrobou následujících výrobků - ploty, vrata, mříže, zábradlí, branky, anténní držáky, stříšky, ocelové konstrukce, výrobky z plechu a další.